Yorumlar  |  Yorum Yap
Marka: COSMIC FOG
Ürün Kodu: cosmic-fog-milk-honey
Stok Durumu: TÜKENDİ
120,00 TL

Mevcut Seçenekler:

Cosmic Milk&Honey (60ml)

Cosmic Fog MILK&HONEY, süt tadını bilmeyen yoktur; ama bu karışımı özel yapan, balın o damak yakıcı sihirli aroması ile tatlandırılmasıdır. Sonrasında pürüzsüz bir üst not eklemek için yumuşak beyaz marshmallow aroması ile tamamlanır.Sabahları kahvaltı tadıda MILK + HONEY ile güne tatlı başlamanın kolay yolu olacaktır.


Cosmic Fog ABD Sunny Orange County California’da kurulan Cosmic Fog, buhar dünyasının şimdiye kadar gördüğü en özgün, en iyi test edilmiş ve en kaliteli e-likitleri yapmak gibi bir misyon ile doğmuştur.

Her lezzet her kullanıcı için yeni, heyecan verici bir deneyim olması ve her karışımı içine alan süre dikkate alınarak elde edilmektedir.

Cosmic Fog, mutfak dünyasındaki tecrübelerini birleştiren ve her karışımı benzersiz bir kullanıcı deneyimine dönüştürmek için araştırmaları adanmış olarak her bir farklı aroma için ortalama 7-10 ay arasında bir lezzet test süreci geçirir.

Her lezzet kombinasyonu kurucular tarafından geliştirmeden sonraki haftalarda kesintisiz olarak kullanılmaktadır.

Bu sürecte sadece mükemmelliğe harmanlanmamasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda zaman testine dayanır ve asla dilinizi yormaz.

Cosmic Fog Premium E-Likitler damlalık sistemli 60ml ışık geçirmeyen cam şişelerde gelmektedir.

Cosmic Fog Premium E-Likitler %70VG %30PG kombinasyonunda yüksek kalite standartlarında üretilmektedir..

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!