• Cosmic Fog Platinum Collection Tropic Splash 60ml Premium Likit
    Yakınlaştırmak için tıklayın
  • Cosmic Fog Platinum Collection Tropic Splash 60ml Premium Likit
Stok Durumu: Stokta var

COSMIC FOG

-

cosmic-fog-tropic-splash

Cosmic Fog Platinum Collection Tropic Splash 60ml Premium Likit

140,00 TL


Cosmic Fog Platinum Collection Tropic Splash 60ml Premium Likit
Taze dilimlenmiş ananaslar ve narin çarkıfelek, sulu portakallarla ve gizli bir ada meyvesi karışımı ile nihai tropik içecek içeceğini oluşturmak için harmanlanır. Çizgileri atlayın ve ayağınızı kaldırın, PLATNIUM sınıfında bir Karayip adasında seyahat ediyorsunuz.

Yıllarca Cosmic Fog, vaping dünyasının şimdiye kadar gördüğü en lezzetli ve en kaliteli likitleri sürekli sunmuştur. Ödüllü lezzet profilleri, gerçekten keyif verici bir vaping deneyimi sunar; bu nedenle, bir şirket olarak büyümeye ve gelişmeye devam ettiler. Kollektif uzmanlıklarını bir araya getirip harekete geçiren Cosmic Fog, birleştirilmiş deneyiminin zirvesi olan Platinum Collection'ı piyasaya sundu. Bu serideki her lezzet gerçekten dikkate değerdir ve anında sizin kişisel favoriniz haline gelecektir. Çeşitli teklifler arasında, Tropical Splash inanılmaz derecede iyi test etti ve ağız sulandırmasından kısa bir şey değil.
Cosmic Fog Premium E-Likitler üçgen kabartmalı ve damlalık sistemli 60ml ışık geçirmeyen siyah cam şişelerde gelmektedir.
Cosmic Fog Premium E-Likitler %70VG %30PG kombinasyonunda yüksek kalite standartlarında üretilmektedir..
· Yorum Yapın